CHCEŠ SI ZAHRÁT V KLIPU VZ?

CHCEŠ SI ZAHRÁT V KLIPU VZ?
Punk s vámi!
Zatímco naše deska ANARCHIE A TOTÁL CHAOS panuje zemi, vy se můžete stát jednou z hvězd našeho novýho klipu. Pod odkazem najdete náš song Anarchie:
https://www.youtube.com/watch?v=V0YZhUiYGLE

Natočte se na mobil, jak zpíváte tenhle song (nejlíp celej). My pak vše sestříháme a vy se objevíte v klipu. Co je potřeba? Natočte se na mobil NA ŠÍŘKU, nejlépe v rozlišení 1080p (prostě co nejkvalitněji - sorry, ale na Nokia 3310 to nepůjde). Co budete mít na sobě, odkud bude video natáčený a co budete při zpěvu dělat, necháme jen a jen na vás. Představte si třeba, že tímhle songem společně přivoláme zdraví všem, otevřený hospody a koncerty, kde si tuhle pecku s vám rádi všichni zapějem!
Videa posílejte nejlíp přes www.uschovna.cz na mail vz@wink.cz

Punk s vámi a vše zlé pryč!

Důležitá informace

ANARCHIE A TOTAL CHAOS!!!

Bezpečnostní rada státu zakázala všechny sportovní a kulturní akce nad 100 lidí. Nejbližší koncerty našeho turné, tak budou přesunuty do náhradních termínů, až se celá situace uklidní. Vstupenky na koncerty zůstávají v platnosti.

V pátek 13.3. vychází naše nová deska se symbolickým názvem ANARCHIE A TOTAL CHAOS. Tak zatím naposlouchejte pecky z nový desky! Vyjedeme na koncerty hned, jak to bude možný! Punk s vámi a vše zlé pryč! Vaši Visáči!